Nuotr.: G. Šiuparys

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (12-0) komanda tęsia pergalingą žygį „Huawei Moterų lygoje“. Gitauto Kievino vadovaujama ekipa išvykos rungtynėse 72:50 (16:12, 23:14, 19:16, 14:8) pranoko „Šiaulių“ (5-6) krepšininkes.

Fotogalerija

Po ilgosios pertraukos ant parketo su 13 taškų deficitu žengusios šiaulietės startavo šešiais taškais paeiliui ir priartėjo iki 32:39. Visgi tada „Kibirkštis-MRU“ atsakė atkarpa 9:2 ir išlaikė iniciatyvą savo rankose (48:34).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui G. Kievino auklėtinės pabėgo per 20 taškų (62:42), o mačą užbaigė su rekordine – 22 taškų persvara.

„Šiaulių“ ekipa nebepelnė taškų per paskutines tris minutes, o per ketvirtą kėlinį iš viso surinko aštuonis.

Dėl pasiekto pražangų limito rungtynes anksčiau laiko baigė dvi starto penketo žaidėjos Urtė Bukauskaitė ir Jacqueline Benitez. Davida Dale Saulės miesto ekipoje surinko dvigubą dublį – pelnė 10 taškų (4/10 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Vilniečių gretose aikštėje pasirodė visos dvylika žaidėjų, iš kurių taškų nepelnė dvi – per 12 minučių krepšio neatakavusi Julita Bungaitė ir Evelina Šataitė, per pusšeštos minutės prametusi dvitaškį ir tritaškį.

„Šiauliai“: Savannah Plentovich 11 (3/7 trit.), Davida Dale (10 atk. kam.) ir Jacqueline Benitez – po 10.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 13, Jacqueline Luna-Castro 11 (9 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė 10.