Nuotr.: Augustas Didžgalvis

„Huawei Moterų lygos“ lyderės Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (14-0) ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Fotogalerija

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 87:32 (20:10, 25:10, 17:10, 25:2) pranoko Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (1-13) krepšininkes ir iškovojo jau keturioliktąją pergalę iš tiek pat galimų.

Nuo pirmųjų susitikimo minučių rungtynių eigą kontroliavusios vilnietės ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudamos 25 taškų persvara (45:20) ir per likusią rungtynių dalį tik dar labiau didino savo pranašumą.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodžiusi Justina Kraujūnaitė per 28 minutes surinko 17 taškų (6/9 dvit., 5/7 baud.), 8 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 5 išprovokuotas pražangas bei 25 naudingumo balus.

„Kibirkštis-MRU“ šiose rungtynėse vertėsi be Kristės Timofejevos.

„Kibirkštis-MRU“: Justina Kraujūnaitė 17 (6/9 dvit., 8 atk. kam., 25 naud. bal.), Justina Miknaitė 11 (4/8 dvit.), Ieva Savickaitė (4/8 dvit., 11 atk. kam., 19 naud. bal.), Audronė Zdanevičiūtė (2/6 trit.) ir Livija Sakevičiūtė po 8.

LCC tarptautinis universitetas: Viltė Andrunavičiūtė 12 (7/8 baud.), Austė Jurevičiūtė 6, Rusnė Būgaitė 5.