Nuotr.: E. Šemiotas

Klaipėdos „Neptūno“ komanda galingai startavo „Huawei Moterų lygos“ pusfinalio serijoje. Andros Gabalytės treniruojama ekipa pirmose rungtynėse Kaune 81:55 (15:20, 24:13, 19:9, 23:13) įveikė „Aisčių-LSMU“ pasipriešinimą ir serijoje iki dviejų pergalių atitrūko 1-0.

4/6

Antrosios rungtynės sekmadienį vyks Klaipėdoje.

Nesulaikomai pirmoje dvikovos dalyje žaidusi Ligita Tamutytė sumetė 23 taškus, o jos vedamas „Neptūnas“ į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudamas 39:33.

Trečiajame ketvirtyje klaipėdietės į savo krepšį praleido 9 taškus, pačios įmetė 19 ir prieš lemiamą 10-ies minučių atkarpą kontroliavo situaciją – 58:42.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ pradėjo visiškai dominuoti aikštėje, likus 2 minutėms Karolina Kazočiūnaitė užsidirbo asmeninę pražangą, o po to – ir techninę, ir viešnių pranašumas pasiekė rekordines aukštumas – 79:48.

„Neptūno“ startinis penketas surinko 69 iš 81 taško. Legionierės Ionnos McKenzie sąskaitoje – 16 atkovotų kamuolių, 8 taškai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai pasirodė Martyna Petrėnaitė, įmetusi 19 taškų (5/8 dvit., 1/5 trit., 6/7 baud.).

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė 19 (5/8 dvit., 1/5 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 4 kld.), Deimantė Žukaitė 11 (4/5 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Urtė Slavickaitė 10 (1/7 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam., 4 kld.).

„Neptūnas“: Ligita Tamutytė 23 (6/9 dvit., 2/3 trit., 5/7 baud.), Dalia Donskichytė 15 (5/10 dvit., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam.), Agnė Černeckytė 11 (2/4 trit., 3 per. kam.), Gintarė Paulauskaitė (4/6 dvit., 7 atk. kam., 3 blk.), Andra Gabalytė (2/6 trit.) po 10, Ionna McKenzie 8 (16 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blk.).