Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Penktą pergalę „Huawei Moterų lygos“ B divizione iškovojo Vilniaus universiteto (5-2) komanda, išvykoje 57:51 (14:7, 11:12, 14:10, 8:18) įveikusi Kauno KM „Žalgirio“ (5-5) ekipą.

10
12
10
50%
2/4

Vilniaus ekipos gretose dvigubą dublį surinko Ugnė Kučinskaitė, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 10 taškų (4/13 dvit.), 10 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Kauno komandoje pirmąsias rungtynes žaidusi Ugnė Sirtautaitė per 33 minutes pelnė 21 tašką (6/19 dvit., 3/4 trit.), atkovojo net 18 kamuolių, perėmė 1 kamuolį ir surinko 26 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Ugnė Sirtautaitė 21 (6/19 dvit., 3/4 trit., 18 atk. kam., 26 naud. bal.), Eglė Kisarauskaitė 8 (1/5 trit.), Gabrielė Sederevičiūtė 7 (8 atk. kam., 6 kld.).

Vilniaus universitetas: Giedrė Ulytė 12 (6/16 dvit., 7 atk. kam., 5 per. kam.), Agnė Bobinaitė (2/8 trit., 4/8 baud., 4 per. kam., 5 kld.) ir Ugnė Kučinskaitė (4/13 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam.) po 10, Grėtė Patumsytė (3/7 dvit., 3 per. kam.) ir Miglė Purlytė (3/12 dvit., 4 per. kam., 4 kld.) po 8.

Kitose „Huawei Moterų lygos“ B diviziono rungtynėse Kamilė Žukaitė pataikė septynis tritaškius ir pelnė 25 taškus, o jos vedamas Panevėžio „Naftėnas-R.Sargūno SG-SC“ (6-3) savo aikštėje 81:68 (17:14, 25:19, 19:15, 20:20) įveikė Kauno LSMU (2-6).

Panevėžio komandai Evelina Razgutė per 27 minutes pelnė 13 taškų (5/9 dvit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 24 naudingumo balus.

Kamilė Žukaitė nugalėtojoms per 32 minutes įmetė 25 taškus (2/7 dvit., 7/14 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Brigita Turskytė, kurios sąskaitoje per 36 minutes buvo 13 taškų (5/9 dvit., 1/3 trit.), 8 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Naftėnas-R.Sargūno SG-SC“: Kamilė Žukaitė 25 (2/7 dvit., 7/14 trit.), Evelina Razgutė 13 (5/9 dvit., 14 atk. kam.), Justina Leskauskaitė 10 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Viltė Andrunavičiūtė 9 (2/7 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Ema Januškevičiūtė 8 (4/6 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Emilija Stasiūnaitė 7 (5 rez. perd.).

LSMU: Brigita Turskytė (5/9 dvit., 8 atk. kam., 3 blok.), Aurimė Rinkevičiūtė (3/8 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Saulė Liesytė (5/10 dvit.) po 13, Gerda Vitkevičiūtė 12 (4/13 trit., 4 rez. perd., 6 kld.).