Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Pergalingai kovas „Huawei Moterų lygos“ B lygoje pradėjo praėjusio sezono čempionės – Kauno „LSU-Kauno“ (1-0) krepšininkės, o Kornelija Balčiūnaitė surengė įspūdingą pasirodymą.

Rasos Kreivytės auklėtinės išvykoje 123:41 (30:11, 31:7, 27:11, 35:12) nugalėjo Akmenės r. „Patriots“ (0-1) ekipą.

K. Balčiūnaitė užfiksavo keturgubą dublį – jos sąskaitoje per 27 minutes buvo 22 taškai (9/12 dvit., 0/1 trit., 4/10 baud.), 17 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų, 11 perimtų kamuolių ir 58 naudingumo balai.

Akmenės komandai Diana Balužytė per 35 minutes pelnė 18 taškų (6/13 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

„Patriots“: Diana Balužytė 18 (6/13 dvit., 5 rez. perd., 9 kld.), Skaistė Kozytė ir Liveta Novogreckytė (8 kl.) po 6.

„LSU-Kaunas“: Kornelija Balčiūnaitė 22 (9/12 dvit., 4/10 baud., 17 atk. kam., 12 rez. perd., 11 per. kam., 58 naud.), Indrė Balčiūnaitė 21 (6/8 dvit., 3/9 trit., 7 atk. kam.), Eglė Žibinskaitė 18 (2/2 trit., 8/9 baud., 7 atk. kam., 29 naud.), Ieva Stankevičiūtė 17 (5/9 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 27 naud.), Dovilė Lukšienė 16 (6/13 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd., 6 per. kam.), Laura Celiešiūtė 12, Inga Raulušavičienė 9 (2/8 dvit., 5/6 baud., 9 atk. kam.), Brigita Mockevičiūtė 8 (2/8 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.).

Tuo metu „Huawei Moterų lygos“ B čempionato derbyje pirmąją pergalę iškovojo Vilniaus „Svaja“ (1-0), kuri namuose 56:52 (16:17, 15:12, 12:13, 13:10) palaužė Vilniaus universiteto (0-1) krepšininkes.

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos po Aistės Radzevičiūtės dvitaškio VU krepšininkės įgijo 2 taškų persvarą (52:50), tačiau tuomet Loretos Berūkštienės auklėtinės užstrigo.

„Svaja“ atsakė spurtu 6:0 ir nužygiavo į pergalę.

Ryškiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Irena Vizbarienė, surinkusi 17 taškų (7/8 dvit., 1/2 trit., 0/1 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvų perdavimą, dvi klaidas ir 26 naudingumo balus.

Vilniaus universiteto krepšininkių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Ugnė Kučinskaitė, kuri pelnė 16 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

„Svaja“: Irena Vizbarienė 17 (10 atk. kam.), Sandra Linkevičienė (11 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kl.) ir Vita Kuktienė (5 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kl.) – po 11.

VU: Ugnė Kučinskaitė 16 (5 atk. kam.), Aistė Radzevičiūtė 9, Aušrinė Belickaitė ir Aurelija Putramentaitė (7 atk. kam.) – po 7.