Nuotr.: R. Lukoševičius

Ketvirtąją pergalę „Huawei moterų“ A divizione iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (4-1).

Fotogalerija

Klaipėdietės išvykoje 96:76 (19:18, 26:21, 27:15, 24:22) įveikė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (2-6) krepšininkes.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kurį klaipėdietės laimėjo 27:15 ir po Dominykos Paliulytės tritaškio įgijo 18 taškų pranašumą (72:54).

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Savannah Plentovich, kurios sąskaitoje per 28 minutes buvo 18 taškų (4/9 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Agnė Černeckytė, per 29 minutes pelniusi 24 taškus (6/9 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud.). Ji taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

Vilniaus komandai Sintija Aukštikalnytė per 25 minutes pelnė 17 taškų (6/12 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 20 naudingumo balų.

„Kibirkštis-VKM“: Amalija Pašajevaitė 18 (8/12 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 5 per. kam., 17 kld.), Sintija Aukštikalnytė 17 (6/12 dvit., 5/7 baud., 5 atk. kam.), Ugnė Grigaliūnaitė (4/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Eva Pernavaitė (4/6 dvit.) po 10, Gabrielė Sederevičiūtė 8 (4/5 dvit.).

„Neptūnas“: Agnė Černeckytė 24 (6/9 dvit., 3/7 trit., 5 per. kam., 26 naud.), Ligita Tamutytė 21 (7/16 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld., 27 naud.), Savannah Plentovich 18 (4/9 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 7 per. kam., 29 naud.), Dalia Donskichytė 14 (4/7 dvit., 2/9 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 7 per. kam., 5 kld.), Kamilė Mickutė 7 (1/6 trit., 7 atk. kam.).