Nuotr.: L. Jakštaitė
Nuotr. L. Jakštaitė

Dešimtąjį pralaimėjimą Baltijos čempionate patyrė Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (0-10).

23
28
60%
3/5
100%
7/7

Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 24:110 (5:19, 4:39, 12:30, 3:22) nusileido Rygos TTT (9-0) krepšininkėms.

Rungtynių nugalėtojas išaiškėjo dar iki pertraukos, kuomet Rygos ekipa antrajame kėlinyje spurtavo 39:4 ir įgijo 49 taškų pranašumą (58:9).

Naudingiausiai klaipėdiečių ekipoje rungtyniavo Gustė Draškaitė, kuri per 33 minutes surinko 6 taškus (2/2 trit.), 7 atkovotus bei 2 prarastus kamuolius ir 11 naudingumo balų.

TTT: Chantelle Handy 23 (7/7 dvit.), Vanesa Jasa 16 (5 atk. kam.), Laura Meldere 14 (6 atk. kam.).

LCC tarptautinis universitetas: Kateryna Chikaodiri Dyke 8, Gustė Drakšaitė (7 atk. kam.) ir Laurita Jurčiūtė 6 (10 kl.).