Nuotr.: V. Sodeika
Nuotr. V. Sodeika

Baltijos čempionate Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (10-0) toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

11
19
63%
5/8
6

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 92:62 (24:19, 16:25, 27:11, 25:7) užtikrintai nugalėjo Daugpilio universitetą (2-9) ir iškovojo 10 pergalę iš eilės.

Po ilgosios pertraukos lietuvės atsiliko 8 taškų deficitu (40:48), tačiau Gabrielės Šulskės inicijuotas spurtas padėjo Vilniaus ekipai išlyginti rezultatą (55:55), o prieš pat kėlinio pabaigą ir perimti rungtynių kontrolę (66:55).

Lemiamame kėlinyje „Kibirkštis-MRU“ tęsė pradėtus darbus – uraganiniu puolimu pelnė 25 taškus. Tuo tarpu latvės paskutiniame ketvirtyje galutinai subyrėjo, įmesdamos vos 7 taškus, todėl patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

Šiame mače po traumos sugrįžo Audronė Zdanevičiūtė, kuri sužaidė pirmąsias savo sezono rungtynes.

Startiniame penkete pasirodžiusi A. Zdanevičiūtė per 6 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, vienąsyk suklydo bei surinko 4 naudingumo balus.

Vilniaus komandai Ugnė Sirtautaitė per 16 minučių pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Daugpilio ekipos gretose išsiskyrė Valerija Baranovska, kurios sąskaitoje per 32 minutes buvo 22 taškai (6/15 dvit., 3/13 trit., 1/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 11 naudingumo balų.

„Kibirkštis-MRU“: Justina Miknaitė (3/7 dvit., 6/8 baud., 5 atk. kam.) ir Ugnė Sirtautaitė (5/8 dvit., 5/8 baud.) po 15, Camille Droguet (6/8 dvit., 6 atk. kam.) ir Eglė Zabotkaitė (4/7 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam.) po 14, Gerda Raulušaitytė 11 (5/8 baud., 6 atk. kam.).

Daugpilio universitetas: Valerija Baranovska 22 (6/15 dvit., 3/13 trit., 9 atk. kam.), Kristine Egle 18 (3/9 dvit., 4/11 trit.).