Nuotr.: Augustas Didžgalvis

Baltijos čempionato lyderėms vaistų nesurado ir Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (18-3).

Fotogalerija

Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės auklėtinės namuose 62:73 (22:22, 12:25, 12:7, 16:19) nusileido moterų Eurolygoje rungtyniaujančiai Rygos TTT.

Rygos ekipos gretose naudingiausiai žaidė vienintelė komandos lietuvė Daugilė Šarauskaitė.

Jos sąskaitoje per 26 minutes buvo 13 taškų (5/10 dvit., 3/4 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Ieva Pulvere, per 31 minutę pelniusi 18 taškų (0/2 dvit., 4/11 trit., 6/6 baudų). Ji taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Karolina Kazočiūnaitė per 32 minutes pelnė 20 taškų (3/6 dvit., 3/6 trit., 5/7 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Abi komandos prieš rungtynes parodė, kad nėra abejingos tam, kas vyksta Europoje ir kartu iškėlė Ukrainos vėliavas.

Vilnietės drąsiai pradėjo rungtynes, o užsikūrusi K. Kazočiūnaitė dar pirmajame kėlinyje fiksavo 11 taškų rezultatyvumą. Tai leido po pirmojo kėlinio laikytis lygioje kovoje (22:22).

Stipriai reikalai pablogėjo antrajame ketvirtyje, kai varžovės spurtavo į priekį 14:1. Į ilgąją pertrauką latvės išsinešė dviženklę persvarą (47:34).

Po pertraukos „Kibirkštis-MRU“ nepasidavė ir sumažino atsilikimą iki vienženklio. Viltis nugalėti pražudė ketvirtojo kėlinio pradžia – TTT sumetė 8 taškus be atsako ir garantavo sau pergalę (62:46).

„Kibirkštis-MRU“ greitai turės svarbiausią sezono mūšį – „Neodenta Karalienės taurės“ finalą. Kovo 12 d. vilnietės ten susikaus su „Neptūnu“ arba „Aistėmis-LSMU“.

„Kibirkštis-MRU“: Karolina Kazočiūnaitė 20 (3/6 trit., 5/7 baud., 2 blok., 25 naud.), Gabrielė Šulskė 12 (1/7 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Camille Droguet 10 (5/7 dvit., 7 kld.).

TTT: Ieva Pulvere 18 (4/11 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Daugilė Šarauskaitė 13 (5/10 dvit., 7 atk. kam., 4 per. kam.), Jasmine Thomas (2/3 trit., 6 rez. perd.) ir Laura Meldere (5/6 dvit., 3 per. kam.) po 10, Luize Sila 7 (6 atk. kam.).