Nuotr.: R.Lukoševičius
Nuotr. R.Lukoševičius

„Huawei Moterų lygos“ B divizione lengvą pergalę pasiekė Alytaus „RKL-GUT.LT“ (16-1) komanda.

30
42
93%
13/14
60%
3/5

Alytiškės išvykoje 97:57 (19:23, 25:5, 26:13, 27:16) nugalėjo „KK Patriotes“ (5-12).

Nugalėtojoms Rita Žilinskaitė per 29 minutes pelnė 30 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit., 13/14 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė net 42 naudingumo balus.

Šeimininkių gretose labiausiai išsiskyrė Justina Burbaitė-Mačiulienė, kuri per 34 minutes pelnė 19 taškų (6/14 dvit., 2/4 trit., 1/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 13 naudingumo balų.

„KK Patriotės“: Justina Burbaitė-Mačiulienė 19, Ramunė Eskertaitė 12, Jurgita Šegždaitė 10.

„RKL-GUT.LT“: Rita Žilinskaitė 30, Rasa Žementauskaitė-Matlašaitienė 18, Vaiva Garlinskė 16, Miglė Truncaitė 11.