Moterų lygos B diviziono ketvirtfinalyje pergale startavo Vilniaus „Svaja“.

5
23
9
11

Sostinės ekipa išvykoje 67:55 (26:11, 13:18, 9:11, 19:15) nugalėjo Kauno „KM Žalgirį“.

Ketvirtfinalio serija vyksta iš dvejų rungtynių. Kaunietėms svečiuose reikės revanšuotis bent 13 taškų pranašumu.

B diviziono finalo ketvertas vyks balandžio 23-24 dienomis Vilniuje.

Vilniaus ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Sandra Linkevičienė, kurios sąskaitoje per 31 minutę buvo 5 taškai (1/2 dvit., 1/3 trit., 0/2 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Irina Michailova, per 35 minutes pelniusi 24 taškus (7/16 dvit., 2/5 trit., 4/4 baudų). Ji taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Kauno komandai Neda Pliatkutė per 24 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 14 naudingumo balų.

„KM Žalgiris“: Neda Pliatkutė 14 (4/8 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Danielė Pakulytė 10 (2/11 trit., 4 per. kam.), Patricija Pakulytė (3/9 dvit., 13 atk. kam.) ir Vesta Peregorodejevaitė (1/9 trit.) po 9.

„Svaja“: Irina Michailova 24 (7/16 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Audronė Zdanevičiūtė 14 (3/8 dvit., 0/6 trit., 8/8 baud., 9 atk. kam.), Vitalija Miežytė 9 (1/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Reda Moderienė 7 (6 atk. kam.).