Nuotr.: Saulius Čirba
Nuotr. Saulius Čirba

Vilniaus „Kibirkštis“ (4-0) Baltijos lygoje tęsia pergalių seriją . Gitauto Kievino auklėtinės namuose 94:49 (23:5, 27:13, 25:24, 19:7) nugalėjo Šiaulių „Šiauliai-Vilmers“ krepšininkes (2-4).

Vilnietes reikalus sutvarkė jau pirmajame kėlinyje. Puikiai gynyboje žaidusios šeimininkės per pirmąjį ketvirtį varžovėms leido įmesti vos 5 taškus, pačios pelnė 23 ir turėjo 18 taškų persvarą.

Į ilgąją rungtynių pertrauką „Kibirkštis“ išėjo pirmaudamos jau 32 taškais (50:18). Antroji mačo pusė tapo tik formalumu.

Vilniaus komandai Laura Juškaitė per 19 minučių pelnė 15 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Olha Holodiuk, kurios sąskaitoje per 20 minučių buvo 15 taškų (5/6 trit.), 1 atkovotas kamuolys bei 15 naudingumo balų.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 15 (5/8 dvit., 4 per. kam.), Gerda Raulušaitytė 13 (5/7 dvit.), Gintarė Petronytė 11 (5/5 baud., 8 atk. kam.), Gabrielė Šulskė 8, Gintarė Mažionytė (4 rez. perd.), Justina Miknaitė ir Karolina Kazočiūnaitė po 7.

„Šiauliai-Vilmers“: Olha Holodiuk 15 (5/6 trit.), Morgan Lenahan 11 (4/9 dvit., 8 atk. kam., 7 kld.), Brigita Rimkevičiūtė 10 (2/3 trit.).