Kauno „Aistės-LSMU“ (10-5) iškovojo dešimtąją pergalę Baltijos pirmenybėse.

55%
6/11
Rezultatyvūs perdavimai
4

Rimanto Grigo auklėtinės savo aikštėje 83:47 (22:16, 26:10, 21:12, 14:9) nepaliko vilčių Talino „TalTech/NORDAID“ (9-5) krepšininkėms.

Antrojo kėlinio pradžioje kaunietės spurtavo 13:0 ir po Audronės Zdanevičiūtės dvitaškio įgijo 19 taškų persvarą (35:16).

Po ilgosios pertraukos „Aistės-LSMU“ toliau dominavo aikštėje ir trečiajame kėlinyje jų pranašumas išaugo iki rekordinio 31 taško (69:38), kurio kaunietėms užteko laimėti namuose.

Kauno komandai Tyra Buss per 27 minutes pelnė 25 taškus (1/4 dvit., 6/11 trit., 5/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Talino ekipos gretose išsiskyrė Annika Köster, kurios sąskaitoje per 21 minutę buvo 11 taškų (4/12 dvit., 3/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 25 (6/11 trit., 5/8 baud., 4 rez. perd., 25 naud.), Audronė Zdanevičiūtė ir Deimantė Žukaitė (2/3 trit., 5 rez. perd., 4 kld.) po 10, Martyna Petrėnaitė 9 (5/6 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Gintarė Paulauskaitė 8 (5 atk. kam., 4 kld.).

„TalTech“: Annika Köster 11 (4/12 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Anna Liisa Vannamik 9 (3 per. kam.).