Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr. Aistės-LSMU

Kauno „Aistės-LSMU“ (11-5) sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe – Baltijos čempionate“.

16
24
4
11

Rimanto Grigo auklėtinės išvykoje 72:62 (22:26, 24:8, 20:13, 6:15) įveikė „Liepajos/LSSS“ (7-8) krepšininkes.

Antrajame kėlinyje kaunietės spurtavo 8:0 ir įgijo dviženklę persvarą (44:32), o po ilgosios pertraukos jų pranašumas išaugo net iki 22 taškų (62:40).

Rungtynių pabaigoje latvės spurtavo ir išvengė sutriuškinimo, tačiau vis tiek turėjo pripažinti svečių iš Kauno pranašumą.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Urtė Čižauskaitė, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 16 taškų (7/14 dvit., 2/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 24 naudingumo balai.

Liepojos komandai Paula Kleščova per 33 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Liepaja/LSSS“: Paula Kleščova 19 (4/7 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 9 atk. kam., 4 per. kam., 3 blok., 27 naud.), Madara Šmite 15 (5/10 dvit., 1/6 trit., 3 per. kam.), Adelina Urtąnė 12 (4/5 dvit.).

„Aistės-LSMU“: Urtė Čižauskaitė 16 (7/14 dvit., 11 atk. kam., 4 per. kam.), Tyra Buss 15 (5/11 dvit., 1/7 trit., 8 rez. perd., 5 kld.), Martyna Petrėnaitė 13 (6/7 dvit., 10 atk. kam.), Gintarė Paulauskaitė 12 (6 atk. kam., 3 blok., 4 kld.).