Klaipėdos „Neptūnas“ (6-0) tęsia pergalių seriją „Adma Moterų lygoje“.

12
20
6
2

Martyno Airošiaus auklėtinės svečiuose 62:60 (11:19, 22:15, 15:10, 14:16) po dramatiškos kovos nugalėjo Kauno „Aistes-LSMU“ (3-3) ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės vietinėse pirmenybėse.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje klaipėdietės pradėjo pavojingai tolti (53:44), tačiau šeimininkės surengė atsakomąjį spurtą ir likus 4 minutėms po Martynos Petrėnaitės taškų išsiveržė į priekį (55:53).

Tada Tyra Buss pataikė baudą, o M. Petrėnaitė pridėjo dvitaškį (58:55), bet Dalia Donskichytė tritaškiu vėl lygino rezultatą (58:58).

Netrukus Saulė Mikelionytė ir T. Buss apsimainė po du taškus, o Brigita Sinickaitė likus 21 sekundei pataikė baudas (62:20). Paskutinėje atakoje Deimantė Žukaitė prametė ir klaipėdietės triumfavo.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė S. Mikelionytė, kurios sąskaitoje per 27 minutes buvo 12 taškų (3/6 dvit., 2/2 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Agnė Černeckytė, per 26 minutes pelniusi 13 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit.). Ji taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Kauno komandai T. Buss per 38 minutes pelnė 20 taškų (3/5 dvit., 3/14 trit., 5/8 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 20 (3/14 trit., 5/8 baud., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Martyna Petrėnaitė 16 (7/10 dvit.), Gedvilė Savostaitė 11 (2/3 trit., 6 atk. kam., 5 kld.).

„Neptūnas“: Agnė Černeckytė 13 (2/5 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Saulė Mikelionytė 12 (2/2 trit., 6 atk. kam.), Linda Ndoli (5/9 dvit., 11 atk. kam.) ir Brigita Sinickaitė (5 rez. perd.) po 10.