Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Septynioliktąją pergalę Baltijos moterų čempionate iškovojo Rygos Stradinio universitetas (17-1), kuris namie 73:53 (22:8, 19:10, 21:17, 11:18) įveikė Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (9-11) krepšininkes.

3

Apčiuopiamą pranašumą latvės susikrovė dar pirmoje mačo pusėje bei po spurto antrajame kėlinyje 19:10 jis įaugo iki 23 taškų (41:18).

Rygos komandai Enija Viksne per 29 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei surinko 22 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Laurita Jurčiūtė, kurios sąskaitoje per 31 minutę buvo 15 taškų (1/4 dvit., 2/6 trit., 7/8 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

RSU: Enija Viksne (5/8 dvit., 11 rez. perd., 3 per. kam.) ir Anita Miķelsone (6/11 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) po 12, Evelina Otto 11 (2/8 dvit., 7/9 baud., 7 atk. kam.), Mara Mote 10 (4/6 dvit.), Katrina Ozola 9 (3/9 dvit., 7 atk. kam.), Dinija Sandra Pāvelsone 7.

LCC: Laurita Jurčiūtė 15 (2/6 trit., 7/8 baud., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), Maiara Pereira Dias 14 (6/9 dvit.), Salome Cordinier 8 (4/8 baud., 5 rez. perd., 5 kld.), Lina Loceniece 7 (4 kld.).