Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr. Aistės-LSMU

Kauno „Aistėms-LSMU“ nepavyko išpildyti reikiamo scenarijaus žengti į Baltijos lygos finalo ketvertą.

17
20
71%
5/7
100%
4/4

Rimanto Grigo vadovaujama komanda atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse namie 79:76 (18:15, 22:15, 20:22, 19:24) pranoko Rygos TTT, bet nepateko tarp keturių stipriausių.

Kaunietėms buvo reikalinga pergalė bent 15 taškų persvara, kadangi pirmąjį serijos mačą Rygoje pralaimėjo 14 taškų deficitu (52:66).

TTT ketvirtfinalio seriją iš dvejų rungtynių laimėjo bendru rezultatu 142:131.

Rygos klubas balandžio 1-2 dienomis Birštone vyksiančiame finalo ketverte pusfinalio etape žais su Rygos Stradinio universiteto ir Liepojos „Liepaja/LSSS“ poros nugalėtoja.

„Aistės-LSMU“ didžiausią persvarą rungtynėse turėjo įpusėjus trečiajam ketvirčiui, kada priekyje buvo 13 taškų pranašumu (48:35).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Martyna Petrėnaitė, per 31 minutę pelniusi 17 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai). Ji taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

Rygos ekipos gretose išsiskyrė Dekeiya Cohen, kurios sąskaitoje per 32 minutes buvo 19 taškų (8/13 dvitaškiai, 3/5 baudų metimai), 9 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Dominyka Paliulytė TTT komandoje per 2 minutes prametė vienintelį mestą dvitaškį.

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė (2/5 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 8 kld.) ir Urtė Čižauskaitė (5/7 dvit.) po 17, Gintarė Paulauskaitė 13 (4/5 dvit., 3 blok.), Audronė Zdanevičiūtė 9, Deimantė Žukaitė 7.

„TTT“: Vanesa Jasa (4/8 trit.) ir Dekeiya Cohen (8/13 dvit., 9 atk. kam., 6 kld.) po 19, Kate Vilka 16 (3/5 trit.), Gunta Baško 10 (1/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Ilze Jakobsone 8 (2/3 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.).