Nuotr.: R. Lukoševičius
Nuotr. R. Lukoševičius

Vilniaus „VKM-Kibirkštis-MRU“ (21-2) iškovojo dar vieną pergalę B divizione. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės svečiuose 96:40 (28:8, 19:14, 25:9, 24:9) nugalėjo Druskininkų „BC Deives“ (1-20) ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

6

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Eva Pernavaitė, kurios sąskaitoje per 11 minučių buvo 17 taškų (6/7 dvit., 0/3 trit., 5/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Druskininkų komandai Arėja Eidukaitytė per 26 minutes pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 0/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 9 naudingumo balus.

„BC Deivės“: Arėja Eidukaitytė 12 (5/6 dvit.), Ugnė Viščinytė 10 (2/11 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.).

„Kibirkštis-VKM“: Eva Pernavaitė 17 (6/7 dvit., 5/5 baud., 6 per. kam., 28 naud.), Ugnė Grigaliūnaitė 15 (6/7 dvit.), Urtė Ratavičiūtė 14 (6/10 dvit., 14 atk. kam.), Danielė Paunksnytė 13 (5/7 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Sintija Aukštikalnytė 12 (4/8 dvit.).

Tuo metu kitose B diviziono rungtynėse Agnė Antanavičiūtė surinko dvigubą dublį ir jos vedama Kėdainių SC (9-13) iškovojo 9 pergalę. Kėdainių klubas namie 78:61 (26:11, 22:20, 15:11, 15:19) įveikė Vilniaus „DPV“ (6-12).

Kėdainių komandai Agnė Antanavičiūtė per 29 minutes pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Brigita Turskytė, per 28 minutes pelniusi 16 taškų (2/7 dvit., 4/6 trit.). Ji taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Jurga Chmara, kurios sąskaitoje per 24 minutes buvo 7 taškai (3/6 dvit., 1/1 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 12 naudingumo balų.

Kėdainių SC: Brigita Turskytė (2/7 dvit., 4/6 trit., 6 atk. kam., 2 blok.) ir Agnė Antanavičiūtė (6/9 dvit., 14 atk. kam., 5 kld., 26 naud.) po 16, Ieva Ambrazaitė (3/6 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Loreta Sulimaitė (5/13 dvit., 5/9 baud., 6 rez. perd., 5 kld.) po 15, Eglė Kurilkinienė 9 (3/4 trit., 5 rez. perd.).

„DPV“: Šeila Gudinskaitė 15 (6/18 dvit., 6 atk. kam.), Kamilė Žiedelytė 11 (1/8 trit.), Jurga Chmara (10 atk. kam.) ir Beatričė Brazaitytė po 7.