Nuotr.: R. Lukoševičius
Nuotr. R. Lukoševičius

Vilniaus „VKM-Kibirkštis-MRU“ peršoko ketvirtfinalio barjerą B divizione. Vilnietės namie 65:49 (20:8, 22:10, 9:17, 14:14) antrą kartą paeiliui nugalėjo „Kėdainių SC“.

3

Šeimininkės seriją laimėjo bendru rezultatu 132:98. Pirmąsias išvykos rungtynes jos laimėjo 67:49.

Vilniaus komandai Eva Pernavaitė per 24 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Kėdainių ekipos gretose išsiskyrė Brigita Turskytė, kurios sąskaitoje per 26 minutes buvo 13 taškų (1/7 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Kibirkštis-VKM“: Eva Pernavaitė 15 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Gintarė Buškevičiūtė (2/8 trit., 3 per. kam., 4 kld.) ir Ugnė Sirtautaitė (3/8 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.) po 10, Ugnė Grigaliūnaitė 7 (3/7 dvit., 9 atk. kam., 3 blok., 4 kld.).

„Kėdainių SC“: Loreta Sulimaitė 19 (7/21 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 6 per. kam., 4 kld.), Brigita Turskytė 13 (1/7 dvit., 3/3 trit., 9 atk. kam.), Agnė Antanavičiūtė 8 (3/9 dvit., 6 atk. kam., 8 kld.).