Nuotr.: M. Baranauskas

Užtikrintą pergalę „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ A divizione iškovojo Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (2-2). Martyno Airošiaus auklėtinės namų tvirtovėje 77:51 (10:13, 21:14, 25:18, 21:6) įveikusi „Kauno Aistės-LSMU“ (2-2).

Fotogalerija

Pirmame kėlinyje kaunietės spurtavo 7:0, tačiau „Neptūnas-Amberton“ merginos į tai atsakė 15:0 atkarpa (21:13).

Antrajam ketvirčiui einant į pabaigą, po sėkmingo Viktorijos Balaban tritaškio, klaipėdietės atitrūko dviženkliu skirtumu (31:21).

Abiem komandoms sunkiai sekėsi pataikyti iš toli, o pirmąjį tolimą metimą, iš 12 bandymų, „Aistės-LSMU“ pataikė tik trečiojo kėlinio viduryje (36:42).

Paskutinės 10 žaidimo minučių nekėlė per daug klausimų ir klaipėdietės įsirašė tvirtą pergalę – 77:51.

„Neptūno-Amberton“ ekipai Rūta Stipra per 30 minučių pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 7/8 baud. atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

Dvigubą dublį „Aisčių-LSMU“ gretose užfiksavo Gedvilė Savostaitė, kurios sąskaitoje per 36 minutes – 13 taškų (5/6 dvit.), 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Pradžioje rungtynės buvo labiau įtemptos, nebuvome stipriai priekyje, nes nevykdėme nurodymų, galbūt šiek tiek jaudinomės. Vėliau antroje mačo pusėje viskas buvo žymiai geriau ir žiūrint į rezultatą viskas pavyko bei laimėjome“, – dėstė geriausias rungtynes MLKL sezono sužaidusi Justė Mockevičiūtė.

„Neptūnas-Amberton“: Rūta Stipra 15 (4/7 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam.), Viktoria Balaban (4/9 dvit., 2/9 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok.) ir Maria Delgado (7/8 baud.) po 14, Justė Mockevičiūtė 13 (5/6 dvit.), Saulė Mikelionytė 12 (5/6 baud.), Uliana Datsko 7.

„Aistės-LSMU“: Gedvilė Savostaitė (5/6 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Gintarė Mažionytė (10 atk. kam., 4 kld.) po 13, Gintarė Paulauskaitė 11 (4/6 dvit., 5 atk. kam.).