Nuotr.: V. Selivončikas

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (4-0) šiame sezone yra paprasčiausiai nesustabdomas. Viliaus Stanišausko auklėtinės uostamiesčio derbyje 69:49 (20:15, 20:11, 15:10, 14:13) užtikrintai nukovė Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ (3-1) ir įsirašė 4 pergalę iš eilės.

Fotogalerija

Tai buvo kitokios LCC „Neptūno-Amberton“ rungtynės nei matėme MLKL sezono atidaryme Klaipėdoje.

Apsukas LCC pradėjo stipriai didinti antrajame kėlinyje, kai po Dominykos Paliulytės tritaškio atitrūko 28:17, o pirmąją mačo dalį laimėjo 40:26.

Pagreitį pagavusios LCC krepšininkės po ilgosios pertraukos ir toliau spaudė varžoves gynyboje taip net neleisdamos joms pagalvoti apie priartėjimą ir ne itin rezultatyvioje dvikovoje Helovino vakarą LCC įsirašė tvirtą pergalę – 69:49.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Gerda Raulušaitytė, kuri užfiksavo dvigubą dublį ir per 28 minutes surinko 14 taškų (7/9 dvit.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus bei 27 naudingumo balus.

Prie pergalės svariai prisidėjo ir Lina Loceniece, kuri per 27 minutes pelnė 22 taškus (5/6 dvit., 3/11 trit.), taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ gynėja Viktoria Balaban per 30 minučių pelnė 22 taškus (5/15 dvit., 2/10 trit., 6/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

„Ačiū už sveikinimus, labai džiaugiuosi už komandą, nes žygiuojame be pralaimėjimų. Džiaugiuosi, jog išlaikėme tą lygį ir baigėme rungtynes gera nata. Pergalę lėmė mūsų energija ir tada visi krepšinio elementai, kuriuos akcentuojame gynyboje prieš varžovių žaiėjas“, – džiaugėsi LCC kapitonė Dominyka Paliulytė.

„Neptūnas-Amberton“: Viktoria Balaban 22 (5/15 dvit., 2/10 trit., 6/8 baud., 7 atk. kam.), Rūta Stipra 8 (5 atk. kam.).

LCC: Lina Loceniece 22 (5/6 dvit., 3/11 trit.), Gerda Raulušaitytė 14 (7/9 dvit., 10 atk. kam., 27 naud.), Elizabete Bulane (2/8 trit.) ir Maiara Pereira Dias (4/5 dvit., 5 atk. kam.) po 8, Dominyka Paliulytė 7 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).