Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Į uostamiesčio ekipą sugrįžusi Marina Solopova atvedė Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ (4-1) į 4 pergalę „Betsafe-Baltijos moterų lygoje“. Uostamiesčio klubas išvykoje 95:53 (27:13, 31:17, 15:16, 22:7) be pergalių ir toliau paliko Jūrmalos „Jūrmala“ (0-5).

23
32
71%
5/7
80%
4/5

Laimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė vėl „Neptūno-Amberton“ marškinėlius užsivilkusi 33-ejų Solopova, kurios sąskaitoje per 25 minutes – 23 taškai (4/5 dvit., 5/7 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 32 naudingumo balai.

Susitikimas prasidėjo sėkmingomis klaipėdiečių atakomis ir per 7,5 minutės įgyta dviženkle persvara (18:8).

Šeimininkės priartėjo iki 5 taškų (24:29), tačiau uostamiesčio komanda spurtavo 14:0 ir pasiuntė priešininkes į nokdauną (43:24).

Ir nors po ilgosios pertraukos lietuvės padarė 10 klaidų trečiajame ketvirtyje, per paskutinėse 10 minučių vėl įjungė aukšiausią pavarą ir nušlavė kaimynes – 95:53.

Jūrmalos komandoje Nikola Ozola per 31 minutę pelnė 16 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 efektyvumo balų.

„Jūrmala“: Žozefīne Sīpoliņa 18 (3/10 dvit., 3/11 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.), Nikola Ozola 16 (3/6 trit., 3 per. kam., 4 kld.), Paula Pētersone 14 (2/7 trit.).

„Neptūnas“: Marina Solopova 23 (4/5 dvit., 5/7 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 32 naud.), Maria Delgado (4/7 dvit., 2/8 trit., 3 per. kam.) ir Rūta Stipra (6/9 dvit., 5/6 baud., 9 atk. kam., 2 blok., 27 naud.) po 17, Viktoria Balaban 13 (3/4 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Kamilė Mickutė 8 (2/4 trit.), Brigita Sinickaitė 7 (7 rez. perd.).