Nuotr.: S. Čirba
Nuotr. S. Čirba

Baltijos moterų lygoje 6 pergalę iškovojo Vilniaus „Kibirkštis“ (6-2), kuri namie 94:43 (36:12, 9:14, 27:10, 22:7) nugalėjusi Jūrmalos „Jūrmala“ (1-9).

9
23
Blokuoti metimai
3
3

Sostinės ekipa visus reikalus išsprendė per pirmąjį kėlinį, kurį laimėjo daugiau nei užtikrintai 36:12.

Per likusį mačo laiką jų atstumas tik augo, o paskutiniame ketvirtyje vilnietės dar spurtavo 15:0 ir šventė pergalę – 94:43.

„Kibirkšties“ puolėja Livija Sakevičiūtė per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Jai talkino Ugnė Grigaliūnaitė per 19 minučių pelniusi 14 taškų (5/7 dvit.), atkovojusi 6 kamuolius, atlikusi 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkusi 21 naudingumo balą.

Jūrmalos ekipos gretose išsiskyrė Annija Skreija, kurios sąskaitoje per 27 minutes buvo 5 taškai (1/2 dvit., 1/1 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 8 naudingumo balai.

„Ačiū už sveikinimus, jaučiuosi gerai, lygis dar truputį skiriasi, bet po truputį įsivažiuojame. Gaunasi geros situacijos, iš po krepšio pataikau, vidutinius metimus, gaunu situacijų, tad viskas tvarkoje“, – kalbėjo „Kibirkšties“ naujokė Grigaliūnaitė.

„Kibirkštis“: Ugnė Grigaliūnaitė 14 (5/7 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Justina Miknaitė (4/6 dvit., 4 per. kam.) ir Martyna Petrėnaitė (5/9 dvit., 7 atk. kam.) po 12, Agnė Černeckytė 11 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Eglė Zabotkaitė (1/6 trit., 9 atk. kam.) ir Gabrielė Šulskė (2/3 trit., 4 rez. perd.) po 10, Livija Sakevičiūtė 9 (7 atk. kam., 3 blok.).

„Jūrmala“: Nikola Ozola (3/7 trit., 4 kld.), Žozefīne Sīpoliņa (3/8 dvit., 1/9 trit., 7 atk. kam., 2 blok., 10 kld.) ir Paula Pētersone (3/14 trit.) po 9.