Nuotr.: A. Pliadis
Nuotr. A. Pliadis

Vilniaus „Kibirkštis“ (8-2) tęsia pergalingą žygį Baltijos moterų lygoje. Sandros Linkevičienės auklėtinės svečiuose 92:52 (30:13, 19:14, 22:16, 21:9) nugalėjo „TTT Juniores“ (0-10) ir įsirašė 5 pergalę iš eilės.

Sostinės ekipoje gruodžio pradžioje debiutavusi 184 cm ūgio Ugnė Grigaliūnaitė demonstruoja fantastišką žaidimą.

2

19-metė puolėja surengė dar vieną puikų pasirodymą ir jos sąskaitoje per 27 minutes buvo 17 taškų (7/10 dvit., 3/5 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 8 išprovokuotos pražangos bei 28 naudingumo balai.

Tonas šiai dvikovai iškart buvo užduotas po išmesto ginčo kamuoli, kai vilnietės pradėjo rungtynes pelnydamos 13 taškų be atsako.

Nuo šios atkarpos Rygos komanda nė karto nepriartėjo iki vienaženklio skirtumo, o „Kibirkštis“ prieš šventes savo apsukų nemažino.

Visus reikalus pirmajame kėlinyje sutvarkiusios sostinės krepšininkės laimėjo 5 kartą iš eilės – 92:52.

Rygos ekipai Emilija Trofimenko per 16 minučių pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 efektyvumo balų.

„TTJ“: Emilija Trofimenko 11 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Elīna Briede 9 (5 atk. kam.), Daniela Gintere 8 (2/4 trit., 4 kld.), Dārta Mālniece 7.

„Kibirkštis“: Ugnė Grigaliūnaitė 17 (7/10 dvit., 7 atk. kam., 2 blok., 28 naud.), Sintija Aukštikalnytė 15 (4/10 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Eglė Zabotkaitė 13 (5/7 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Livija Sakevičiūtė 12 (5/7 dvit.), Justina Miknaitė ir Agnė Černeckytė (2/8 trit.) po 11.