Nuotr.: R. Zakšenskas
Nuotr. R. Zakšenskas

Karolinos Kazočiūnaitės benefisas padėjo Kauno „Aistėms-LSMU“ (7-4) pasiekti 7 pergalę Baltijos moterų lygoje. Andriaus Vaicekausko auklėtinės namie 66:47 (25:13, 6:5, 18:15, 17:14) užtikrintai nugalėjo Jūrmalos „Jūrmala“ (1-10).

23
33
71%
5/7
9

Geriausią sezono mačą sužaidusi Kazočiūnaitė per 27 minutes pelnė 23 taškus (2/2 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 3 varžovių metimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Susitikimas prasidėjo šeimininkių dominavimu (15:3) ir dviženklę persvarą jos išlaikė po pirmojo kėlinio (25:13).

Antrasis ketvirtis buvo ypač nerezultatyvus abiems ekipoms, o jį vieno taško persvara laimėjo kaunietės (6:5).

Antroje dvikovos pusėje „Aistės-LSMU“ tvirtai laikė rungtynių kontrolę savo rankose ir Baltijos pirmenybėse įsirašė lengvą pergalę – 66:47.

Jūrmalos ekipos gretose išsiskyrė Nikola Ozola, kurios sąskaitoje per 32 minutes buvo 24 taškai (6/12 dvit., 4/9 trit.), 3 atkovoti kamuoliai bei 14 efektyvumo balų.

„Galvoju, kad mūsų meistriškumas ir ūgis truputį didesnis – tai daugiausiai ir lėmė pergalę. Smagu, kad po ilgos pertraukos nuo krepšinio gerai sukovojome, daug ką išbandėme, davėme pažaisti jaunoms žaidėjoms, todėl tas džiugina“, – po triumfo dėstė „Aisčių-LSMU“ vairininkas Vaicekauskas.

„Aistės-LSMU“: Karolina Kazočiūnaitė 23 (5/7 trit., 9 atk. kam., 3 blok., 33 naud.), Eva Pernavaitė 12 (2/8 trit., 6 atk. kam.), Gintarė Mažionytė (2/7 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Gedvilė Savostaitė (6/8 baud., 8 atk. kam., 4 kld.) po 10, Gintarė Paulauskaitė 7 (8 atk. kam., 4 blok., 4 kld.).

„Jūrmala“: Nikola Ozola 24 (6/12 dvit., 4/9 trit., 4 kld.), Paula Pētersone 10 (2/15 trit.), Kristīne Hauka 7 (5 atk. kam.).