Nuotr.: R. Zakšenskas
Nuotr. R. Zakšenskas

Gintarė Paulauskaitė surinko dvigubą dublį ir jo vedama Kauno „Aistės-LSMU“ (12-10) iškovojo 12 pergalę. Kaunietės išvykoje 69:65 (11:20, 24:14, 17:7, 17:24) įveikė Liepojos „Liepaja/LSSS“ (13-10).

6/10

Šeimininkės sėkmingiau pradėjo mačą ir po pirmųjų 10 minučių buvo priekyje 20:11, bet iki ilgosios pertraukos jau pirmavo kaunietės (35:34).

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje „Aistės-LSMU“ jau praktiškai turėjo pergalę savo rankose (58:41), tačiau sustojo puolime, o latvės surengė neįtikėtiną 18:0 spurtą bei palenkė svarstykles į savo pusę (63:62).

Švieslentėje degant 20 sekundžių, po taiklaus varžovių dvitaškio, kaunietės priekyje buvo minimalia persvara (66:65), bet tada savo žodį tarė Gedvilė Savostaitė, kuri smeigė labai svarbų tolimą dūrį ir padėjo paskutinį tašką (69:65).

Rungtynių heroje tapusios Savostaitės sąskaitoje per 34 minutes buvo 22 taškai (6/10 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 28 naudingumo balai.

Gintarė Paulauskaitė pridėjo 20 taškų (8/19 dvit., 0/0 trit., 4/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 blokus ir 22 efektyvumo balus, o Karolina Kazočiūnaitė – 17 taškų (7/12 dvit.), 8 atkovotus kamuolius ir 21 naudingumo balą.

Liepojos komandai Sabīne Lipe per 25 minutes pelnė 11 taškų (2/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 efektyvumo balų.

„Liepaja/LSSS“: Kitija Muzikante 13 (3/6 trit.), Sabīne Lipe 11 (6 atk. kam., 4 per. kam., 2 blok., 5 kld.), Enija Ķīvīte 10 (2/7 dvit., 2/4 trit., 3 per. kam.), Raivita Koreņika 7 (3/10 dvit., 9 atk. kam., 5 per. kam.).

„Aistės-LSMU“: Gedvilė Savostaitė 22 (6/10 dvit., 7/8 baud., 10 atk. kam., 28 naud.), Gintarė Paulauskaitė 20 (8/19 dvit., 12 atk. kam., 3 blok.), Karolina Kazočiūnaitė 17 (7/12 dvit., 8 atk. kam.).