Nuotr.: Diena Media News

Naują sezoną pergalingai pradėjo Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (1-0), kuris išvykoje 77:60 (19:15, 24:15, 19:5, 15:25) užtikrintai palaužė Kauno „Aisčių-LSMU“ (0-1) krepšininkes.

19
26
6
58%
7/12

Uostamiesčio klube debiutavusios Gabijos Meškonytės sąskaitoje per 28 minutes buvo 19 taškų (7/12 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

Šeimininkės kovoje laikėsi visą pirmąjį kėlinį (15:19), tačiau Viliaus Stanišausko auklėtinės pradėjo didinti apsukas ir įpusėjus antrajam kėliniui susikrovė dviženklį pranašumą (31:19).

Galutinį tašką šiame mače padėjo klaipėdiečių 12:0 spurtas po ilgosios pertraukos (53:30).

Trečiajame ketvirtyje kaunietės užstrigo puolime ir per likusio pusantro kėlinio atkurti intrigos jau nebesugebėjo. LCC išvykoje įsirašė pirmąją sezono pergalę – 77:60.

„Aisčių-LSMU“ nuo nesėkmės neišgelbėjo į Kauną sugrįžusios Santos Okockytės sėkmingas žaidimas.

Įžaidėja per 30 minučių pelnė 25 taškus (7/12 dvit., 1/7 trit., 8/13 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 12 pražangų bei surinko 27 efektyvumo balus.

Pirmame sezono mače šeimininkės realizavo vos 2 tolimus metimus iš 20 (10 proc.), kai varžovės atsakė 6 taikliais šūviais iš 22 (27 proc.).

„Aistės-LSMU“: Santa Okockytė 25 (7/12 dvit., 1/7 trit., 8/13 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld., 27 naud.), Miglė Kisarauskaitė 14 (7/9 dvit.), Gintarė Paulauskaitė 7 (6 atk. kam.).

„LCC“: Gabija Meškonytė 19 (7/12 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 26 naud.), Gerda Raulušaitytė 13 (4/6 dvit., 5/6 baud., 10 atk. kam.), Lina Loceniece (2/6 trit.) ir Maisa Pereira Dias (3/7 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.) po 10, Elizabete Bulane 9 (2/6 trit.), Maiara Pereira Dias 7.