Penktadienio vakarą Moterų lygos B divizione triumfus pasiekė Vilniaus miesto komandos.

28
6
50%
3/6

Pergalę išvykoje 70:61 (22:15, 12:16, 28:18, 8:12) pasiekė Vilniaus universiteto (5-1) krepšininkės, nugalėjusios Kauno „LSU-Aisčių-2” (5-1) komandą.

Likus kiek daugiau nei 6 minutėms kaunietės atsiliko 6 taškais (56:62), tačiau per likusį laiką gerą atkarpą 8:5 sužaidusios Vilniaus universiteto krepšininkės šventė pergalę.

Puikų pasirodymą surengė Urtė Slavickaitė, kuri per 32 minutes pelnė 25 taškus (7/12 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo ir perėmė po 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„LSU-Aistės-2“: Dalia Wydra 15 (7/11 dvit., 6 atk. kam.), Deimantė Žukaitė 13, Julija Marculanienė ir Jolanta Marmienė po 9, Kornelija Balčiūnaitė 6 (12 atk. kam.).

VU: Urtė Slavickaitė 25 (6 atk. kam., 6 per. kam., 28 naud. bal.), Aurelija Putramentaitė 12 (18 atk. kam.), ..., Austėja Širšinaitytė 6 (7 atk. kam.).

Savo ruožtu Vilniaus „Svajos“ (4-2) krepšininkės pergalę šventė namuose, kai 76:47 (20:16, 19:13, 24:7, 13:11) nugalėjo sostinės „Tiketos“ (2-4) ekipą.

„Svajos“ krepšininkės buvo pranašesnės tiek baudos aikštelėje, kurioje pelnė 34 taškus, kai varžovės – vos 8, tiek greitose atakose, kuriose „Tiketą“ pranoko 21:4.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Sandra Linkevičienė, per 33 minutes pelniusi 23 taškus (5/10 dvit., 2/4 trit., 7/10 baud. met.), atkovojusi 11 ir perėmusi 3 kamuolius, atlikusi 4 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavusi 33 balų naudingumą.

Tai buvo jau trečiasis paeiliui „Tiketos“ pralaimėjimas ir ketvirtoji iš eilės „Svajos“ pergalė.

„Svaja“: Sandra Linkevičienė 23 (11 atk. kam., 33 naud. bal.), Vita Kuktienė 14, Irena Vizbarienė 10 (9 atk. kam.), …, Vesta Peregorodejevaitė 6 (5 atk. kam.).

„Tiketa“: Vakarė Stankevičiūtė 18, Monika Aleksaitė ir Emilija Mikoliūnaitė po 11, ..., Karolina Žvikaitė (6 atk. kam.) ir Evelin Bankauskienė (13 atk. kam.) po 1.