Nuotr.: E.Šemiotas
Nuotr. E.Šemiotas

Šeštąją pergalę „Huawei Moterų lygoje“ iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (6-0) komanda, kuri svečiuose 70:46 (11:5, 19:10, 22:12, 18:19) lengvai įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (3-2).

7
16
5
2

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkės atsiliko 3 taškais (8:11), bet tuomet vilnietės spurtavo 9:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (20:8).

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms „Neptūnas“ turėjo 8 taškų deficitą, bet ketvirtį spurtu 7:0 užbaigusios viešnios pabėgo per 15 taškų.

Trečiąjį kėlinį „Kibirkštis-MRU“ laimėjo 22:12 ir prieš paskutines 10 minučių rungtynių nugalėtojos buvo aiškios – vilnietės pirmavo 52:27.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūno“ atstovė Brigita Gudelionytė susižeidė koją. Ji iškart buvo išvesta į rūbinę.

Nugalėtojoms Audronė Zdanevičiūtė pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 2/3 trit., 3/3 baudų) ir tapo rezultatyviausia mačo žaidėja.

„Neptūnas“: Dalia Donskichytė 13 (4 atk. kam.), Agnė Černeckytė ir Andra Gabalytė (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 9, Ligita Tamutytė 7 (7 atk. kam.).

„Kibirkštis-MRU“: Audronė Zdanevičiūtė 15 (2/3 trit.), Livija Sakevičiūtė 11 (5/6 dvit.), Jacqueline Luna-Castro 10 (7 atk. kam.), Gabrielė Šulskė 7 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).