Nuotr.: Vainius Sodeika

„Šiaulių“ (6-6) krepšininkės po trijų nesėkmių iš eilės sugrįžo į pergalių kelią „Huawei Moterų lygoje“.

Fotogalerija

Romualdo Petronio vadovaujama komanda sostinėje 69:52 (17:13, 21:13, 21:12, 10:14) palaužė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-11) pasipriešinimą.

Viešnios iš Saulės miesto atitrūko antrajame ketvirtyje, kuomet laimėjo atkarpą 12:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 36:24. Trečiajame kėlinyje šiauliečių persvara šoktelėjo iki 59:38.

„Kibirkštis-VKM“ laimėjo paskutinę dešimties minučių atkarpą 14:10.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Jacqueline Benitez, kuri per 24 minutes įmetė 16 taškų (3/7 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud.).

Vilniečių komandoje ryškiausiai spindėjo Gerda Raulušaitytė, surinkusi 17 taškų (4/11 dvit., 1/1 trit., 6/6 baud.).

Ugnei Sirtautaitei iki dvigubo dublio pritrūko atkovoto kamuolio: pelnė 11 taškų ir sugriebė 9 kamuolius.

„Kibirkštis-VKM“: Gerda Raulušaitytė 17, Ugnė Sirtautaitė (9 atk. kam.) ir Dominyka Gerkytė – po 11.

„Šiauliai“: Jacqueline Benitez 16, Davida Dale ir Savannah Plentovich – po 11.