Nuotr.: Vainius Sodeika
Nuotr. Vainius Sodeika

Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto merginos lieka be pergalių Baltijos čempionate.

7
21
10
5

Pajūrio ekipa namuose 45:107 (10:29, 19:28, 8:21, 8:29) nepasipriešino Eurolygoje rungtyniaujančiai Rygos TTT (11-0).

Klaipėdos komandai Laurita Jurčiūtė per 31 minutę pelnė 25 taškus (6/12 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 10/12 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

TTT ekipos vienintelė lietuvė Daugilė Šarauskaitė per 16 minučių pelnė 8 taškus (3/3 dvit., 2/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išrašė 4 blokus, triskart prasižengė ir sukaupė 15 naudingumo balų.

Viliaus Staniškausko auklėtinėms sunkiausiai sekėsi kontroliuoti klaidas – jų padarė 28.

Rygos ekipos gretose išsiskyrė Gunta Baško, kurios sąskaitoje per 23 minutes buvo 7 taškai (3/3 dvit., 0/1 trit., 1/3 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.