Ketvirtąją pergalę B divizione iškovojo Vilniaus „7bet“ (4-4).

19
Blokuoti metimai
2
11

Sostinės klubas namie 62:55 (18:9, 7:16, 22:19, 15:11) nugalėjo Kauno LSMU (3-5).

Vilniaus komandai Eglė Jucevičiūtė per 32 minutes pelnė 10 taškų (3/7 dvit., 4/9 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Vakarė Stankevičiūtė, per 24 minutes pelniusi 13 taškų (1/5 dvit., 1/6 trit.). Ji taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 12 naudingumo balų.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Gabija Šegždaitė, kurios sąskaitoje per 30 minučių buvo 7 taškai (2/4 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 11 naudingumo balų.

„7bet“: Vakarė Stankevičiūtė 13 (1/6 trit., 8/9 baud., 6 atk. kam.), Monika Aleksaitė 11 (4/8 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Eglė Jucevičiūtė (3/7 dvit., 4/9 baud., 11 atk. kam., 2 blok.) ir Dovilė Lukavičiūtė (2/6 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.) po 10.

LSMU: Goda Vašurenkaitė 15 (6/11 dvit., 4 kld.), Brigita Turskytė 13 (3/9 trit., 7 atk. kam.), Martyna Kravčenkaitė (2/7 dvit., 5 kld.) ir Gabija Šegždaitė (9 atk. kam., 4 kld.) po 7.

Kitose B diviziono rungtynėse triumfavo Vilniaus „Svaja“ (7-1), kuriai tai jau buvo trečioji pergalė paeiliui.

Sandros Linkevičienės auklėtinės Vilniuje 90:44 (25:13, 26:8, 17:10, 22:13) įrodė savo pranašumą prieš Akmenės r. „Patriots“ (0-9).

Vilniaus komandai Sandra Linkevičienė per 26 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 39 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Kamilė Žiedelytė, per 34 minutes pelniusi 22 taškus (5/7 dvit., 4/10 trit.). Ji taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Akmenės klubą į priekį tempė Liveta Novogreckytė, kurios sąskaitoje per 39 minutes buvo 12 taškų (4/7 dvit., 0/7 trit., 4/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 13 naudingumo balų.

„Svaja“: Kamilė Žiedelytė 22 (5/7 dvit., 4/10 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Sandra Linkevičienė 19 (6/9 dvit., 2/6 trit., 10 atk. kam., 9 rez. perd., 7 per. kam., 39 naud.), Reda Moderienė 16 (7/11 dvit., 6 atk. kam.), Gintarė Rastenė 11 (5/10 dvit., 0/6 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Sandra Valančienė 10 (4/5 dvit., 8 atk. kam.).

„Patriots“: Diana Balužytė 13 (6/11 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam., 6 kld.), Liveta Novogreckytė 12 (4/7 dvit., 0/7 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 9 kld.), Augustė Jadenkutė 7 (1/6 trit.).