Nuotr.: Evaldas Šemiotas
Nuotr. Evaldas Šemiotas

Pergalę moterų Baltijos čempionate iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (11-10), kurios išvykoje 74:64 (24:11, 15:24, 20:10, 15:19) įveikė Daugpilio universiteto krepšininkes (3-15).

11
18
12
4

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet kaunietės galingai spurtavo 20:10 ir po 4 Nedos Pliatkutės taškų paeiliui įgijo 14 taškų pranašumą (59:45), kurio nepaleido iki mačo pabaigos.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Gedvilė Savostaitė, kurios sąskaitoje per 26 minutes buvo 11 taškų (5/12 dvit., 1/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Greta Stašelienė, per 23 minutes pelniusi 20 taškų (4/8 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.). Ji taip pat atkovojo 1 kamuolį bei surinko 15 naudingumo balų.

Daugpilio komandai Valerija Baranovska per 26 minutes pelnė 20 taškų (7/11 dvit., 2/8 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Daugpilio universitetas: Valerija Baranovska 20 (7/11 dvit., 2/8 trit.), Valerija Lovkina 11 (4/13 dvit., 5 atk. kam., 3 blok.), Kristine Egle 9 (3/13 trit., 9 atk. kam.), Lauma Poikane 8 (4/8 dvit., 6 atk. kam.).

„Aistės-LSMU“: Greta Stašelienė 20 (4/8 dvit., 3/6 trit.), Martyna Petrėnaitė 18 (4/8 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam.), Deimantė Žukaitė 12 (4/7 dvit., 4 rez. perd.), Gedvilė Savostaitė 11 (5/12 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.).