Nuotr.: LCC
Nuotr. LCC

Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (0-21) merginos lieka be pergalių Baltijos čempionate.

21
22
54%
7/13
9

Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 51:73 (13:27, 14:17, 12:15, 12:14) nusileido Daugpilio universitetui (4-15).

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Kateryna Chikaodiri Dike, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 3 taškai (1/6 dvit., 1/2 baudų), 12 atkovotų kamuolių bei 13 naudingumo balų.

Daugpilio komandai Kristine Egle per 28 minutes pelnė 21 tašką (0/2 dvitaškiai, 7/13 tritaškiai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

Klaipėdietės palūžo jau pirmajame kėlinyje, kai varžovės spurtavo 16:3 ir susikrovė solidų pranašumą (27:13). Latvių pranašumas nebenusileido iki vienženklės ribos ir tik didėjo.

Po pertraukos pajūrio ekipai pavyko priartėti (34:46), bet pralaimėta atkarpa 0:10 palaužė pasitikėjimą.

Daugpilio universitetas: Kristine Egle (7/13 trit., 9 atk. kam.) ir Valerija Baranovska (3/9 dvit., 5/14 trit., 8 atk. kam., 5 per. kam.) po 21, Erika Krasta 8 (4/7 dvit.).

LCC: Vanja Petrovič 11 (2/5 trit., 6 atk. kam.), Erika Budajeva (3/7 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.) ir Austė Jurevičiūtė (5/7 baud.) po 10, Gustė Drakšaitė 8 (1/9 dvit., 12 atk. kam., 3 per. kam.), Karina Budajeva 7 (6 atk. kam., 4 kld.).