Kauno LSMU (8-5) tęsia pergalių seriją B divizione.

24
67%
6/9
8

Karolio Abramavičiaus auklėtinės svečiuose 73:37 (13:11, 31:7, 19:8, 10:11) nugalėjo „KK Patriotes“ (2-11) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

LSMU ekipos gretose išsiskyrė Aistė Švėgždaitė, kurios sąskaitoje per 21 minutę buvo 10 taškų (2/4 dvit., 0/2 trit., 6/9 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Evelina Razgutė, per 23 minutes pelniusi 14 taškų (5/10 dvit., 1/2 trit.). Ji taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„KK Patriočių“ komandai Marta Siedielnikova per 34 minutes pelnė 12 taškų (2/7 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei surinko 9 naudingumo balus.

„KK Patriotės“: Marta Siedielnikova 12 (2/7 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Gabrielė Valaitytė 6, Aušra Milašauskė ir Sonata Bareikienė po 5.

„LSMU“: Evelina Razgutė 14 (5/10 dvit., 11 atk. kam.), Aistė Švėgždaitė 10 (6/9 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Agnė Pelegrimaitė (1/5 trit.), Goda Ziutelytė (2/4 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Goda Vašurenkaitė (3/6 trit., 6 rez. perd.) ir Evelina Beržinskaitė (1/7 trit.) po 9, Martyna Kravčenkaitė 7 (3/9 dvit., 2 blok.).