Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

„Adma Moterų lygoje“ Klaipėdos „Neptūnas“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą. Martyno Airošiaus auklėtinės išvykoje 70:58 (20:17, 22:12, 11:11, 17:18) įveikė Kauno „Aistes-LSMU“ ir dabar serijoje iki dviejų pergalių lygybė – 1-1.

15
22
67%
4/6
80%
4/5

Lemiamos serijos rungtynės vyks trečiadienį (balandžio 12-ąją) 18 val. Klaipėdoje.

Pirmąsias serijos rungtynes 95:64 laimėjo kaunietės.

Po dviejų kėlinių viešnios susikrovė 13 taškų persvarą (42:29). Trečiajame ketvirtyje vyko nerezultatyvus žaidimas, kai abi komandas pelnė vos po 11 taškų. Galiausiai per lemiamą ketvirtį Klaipėdos klubas išsaugojo dviženklį pranašumą ir užtikrintai išplėšė lemiamas pusfinalio serijos rungtynes.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Uliana Datsko. Jos sąskaitoje – per 28 minutes 15 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai bei 22 naudingumo balai.

Kauno komandai Tyra Buss per 36 minutes pelnė 16 taškų (5/10 dvit., 1/9 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Šios poros nugalėtoja „Adma Moterų lygos“ finale susitiks su Vilniaus „Kibirkštimi“.

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 16 (5/10 dvit., 1/9 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok.), Audronė Zdanevičiūtė 14 (4/5 dvit., 2/9 trit.), Martyna Petrėnaitė (1/5 trit.) ir Deimantė Žukaitė (2/5 trit.) po 8, Urtė Čižauskaitė 7 (2/8 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.).

„Neptūnas“: Uliana Datsko 15 (4/5 dvit., 8 atk. kam.), Brigita Sinickaitė 13 (2/4 trit.), Linda Ndoli 10 (5/12 dvit., 11 atk. kam.), Ligita Tamutytė 9 (4/8 dvit., 4 rez. perd.), Saulė Mikelionytė 8 (2/3 trit.).