Nuotr.: D. Lukšta

Septintąją pergalę B divizione iškovojo Vilniaus „DPV“ (7-13), išvykoje 39:35 (9:7, 6:8, 17:8, 7:12) nugalėjusi „KK Patriotes“ (5-19).

Fotogalerija

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Jurga Chmara, kurios sąskaitoje per 31 minutę buvo 9 taškai (1/3 dvit., 7/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Šeila Gudinskaitė, per 40 minučių pelniusi 11 taškų (1/3 dvit., 1/6 trit.). Ji taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Jurgita Šegždaitė per 40 minučių pelnė 6 taškus (0/2 dvit., 0/7 trit., 6/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 9 naudingumo balus.

„KK Patriotės“: Deimantė Naruševičiūtė 9 (3/14 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 5 kld.), Gabrielė Valaitytė 8 (4/8 dvit.).

„DPV“: Šeila Gudinskaitė 11 (1/6 trit., 6/8 baud., 4 rez. perd., 7 kld.), Kamilė Žiedelytė (3/13 trit., 13 atk. kam., 7 kld.) ir Jurga Chmara (7/10 baud., 11 atk. kam.) po 9.

Kitose B diviziono rungtynėse Alytaus „RKL-GUT.LT“ (22-2) pratęsė pergalių seriją. Kristinos Grižienės auklėtinės svečiuose 65:58 (22:15, 10:13, 16:11, 17:19) nugalėjo Vilniaus universiteto (18-5) krepšininkes ir iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės.

Alytaus ekipos gretose išsiskyrė Justina Leskauskaitė, kurios sąskaitoje per 34 minutes buvo 14 taškų (5/11 dvit., 4/9 baud.), 13 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Kristina Masionytė, per 27 minutes pelniusi 16 taškų (4/10 dvit., 2/3 trit.). Ji taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Ieva Savickaitė per 22 minutes pelnė 14 taškų (5/12 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

VU: Ieva Savickaitė 14 (5/12 dvit., 12 atk. kam.), Giedrė Ulytė 12 (5/6 baud., 7 atk. kam., 4 kld.), Agnė Bobinaitė 11 (4/7 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Lea-Sophie Maria Pfeifer (3/8 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam., 7 kld.) ir Emilija Grigaliūnaitė (3/8 dvit., 6 atk. kam.) po 7.

„RKL-GUT.LT“: Kristina Masionytė 16 (4/10 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Justina Leskauskaitė 14 (5/11 dvit., 4/9 baud., 13 atk. kam.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 11 (2/8 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam., 5 kld.), Rita Žilinskaitė 9 (0/5 trit., 5/7 baud.), Vaiva Garlinskė 8 (2/5 trit., 4 rez. perd.).