Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Cassidy Mihalko benefisas padėjo „Šiaulių-Vilmers“ (4-2) iškovoti 4 pergalę „Betsafe-Baltijos moterų lygoje“. Saulės miesto klubas savo aikštelėje 92:60 (17:19, 28:12, 21:12, 26:17) be pergalių paliko „TTT Juniores“ (0-5).

8/14

Rezultatyviausią pasirodymą „Betsafe-Baltijos moterų lygoje“ surengusi Mihalko per 38 minutes pelnė 34 taškus (8/14 dvit., 4/7 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 37 naudingumo balus.

„TTT Juniores“ įstengė laimėti pirmąjį kėlinį vieno metimo persvara (19:17), tačiau antrajame vaizdas pasikeitė.

Šiaulietės pasiuntė varžoves į nokdauną ir užtikrintai pirmavo prieš ilgąją pertrauką (45:31).

Trečiajame ketvirtyje „Šiaulių-Vilmers“ įrodė, jog yra pajėgesnė komanda ir po spurto 17:0 nepaliko abejojančių dėl šeimininkių pergalės (66:40)

Rygos ekipoje išsiskyrė Amanda Baumgarte, kurios sąskaitoje per 34 minutes – 24 taškai (8/15 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

„Šiauliai-Vilmers“: Cassidy Rose Mihalko 34 (8/14 dvit., 4/7 trit., 6/7 baud., 9 atk. kam., 37 naud.), Malia Rose Bambrick 17 (6/10 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Aleksieva Yordanova Valeria 16 (5/10 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam., 6 per. kam., 6 kld.), Iva Plamenova Georgieva (1/6 trit., 5 rez. perd.) ir Enrika Matiukaitė (4/8 dvit.) po 8.

„TTJ“: Amanda Baumgarte 24 (8/15 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok., 5 kld.), Zane Sraudovska 8 (2/5 trit., 6 atk. kam.).