Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Viktorija Balaban pelnė 26 taškus ir jos traukiamas Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (6-1) „Betsafe-Baltijos moterų lygoje“ laimėjo 6 kartą. Uostamiesčio klubas išvykoje 91:58 (21:11, 19:21, 23:16, 28:10) įveikė Daugpilio universitetą (2-7).

26
28
4
100%
10/10

Klaipėdiečių gretose išsiskyrė Balaban, kurios sąskaitoje per 34 minutes buvo 26 taškai (5/10 dvit., 2/5 trit., 10/10 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 28 naudingumo balai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Neptūnas-Amberton“ atitrūko dviženkle persvara (21:11), bet Daugpilio universiteto krepšininkės prieš ilgąją pertrauką skirtumą sumažino iki vienaženklio (32:40).

Visgi paskutiniame ketvirtyje lemiamą smūgį varžovėms sudavė klaipėdiečių 18:0 spurtas, po kurio atsitiesti latvės nebeįstengė.

Daugpilio ekipai Anna Liepiņa per 35 minutes pelnė 10 taškų (5/9 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Klaipėdietės kovą dėl kamuolių laimėjo ypač užtikrintai – 57 (iš jų 25 puolime) prieš 30 atkovotų kamuolių.

Daugpilio universitetas: Kinga Piedel (3/13 trit., 5/5 baud., 8 atk. kam.) ir Valerija Baranovska (3/7 trit., 3 per. kam.) po 16, Anna Liepiņa 10 (5/9 dvit., 7 atk. kam.), Tamirise Simonova 9 (3/7 dvit.).

„Neptūnas-Amberton“: Viktorija Balaban 26 (5/10 dvit., 2/5 trit., 10/10 baud., 4 per. kam., 2 blok., 28 naud.), Marina Solopova 19 (2/7 dvit., 5/10 trit., 15 atk. kam., 4 kld.), Rūta Stipra 15 (7/11 dvit., 0/5 trit., 12 atk. kam.), Maria Delgado 14 (4/10 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Amanda Okodugha 7 (10 atk. kam.).