Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Trečiadienio vakarą Vilniaus „Kibirkštis“ (0-1) išvykoje startavo Europos taurėje. Pirmoje rungtynių pusėje koja kojon ėjusios, po ilgosios pertraukos vilnietės nusileido Gdynės VBW komandai rezultatu 73:80 (24:24, 23:23, 13:18, 13:15).

Daugiausia pelno: Sydney Taylor

Rezultatyviausia rungtynių žaidėja buvo tinklelius plėšiusi Sydney Taylor, kuri per 29 minutes pelnė 21 tašką (0/4 dvit., 7/11 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Vilniečių gretose dvigubą dublį įsirašė Daugilė Ūsė, kuri per beveik 30 minučių pelnė 12 taškų (6/12 dvit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Giedrė Labuckienė pelnė 19 taškų, sugriebė 8 kamuolius ir sukaupė 21 naudingumo balą.

Varžovių komandoje rezultatyviausia buvo 17 taškų pelniusi Stephanie Jones.

H grupėje taip pat rungtyniauja Ramlos „Elitzur“ (Izraelis) bei Berlyno ALBA (Vokietija). Su pastarąja vilnietės išvykoje kausis kitą ketvirtadienį.

Pirmosios dvi grupės ekipos žengs tiesiai į atkrintamąsias, ten vietą gaus ir 4 iš 12 geriausių trečiųjų pozicijų.

„Kibirkštis“: Sydney Taylor 21 (7/11 tirt.), Giedrė Labuckienė 19 (8 atk. kam.), Daugilė Ūsė 12 (11 atk. kam.).

VBW: Stephanie Jones 17, Ruth Hebard 16 (13 atk. kam.), Barbora Wrzesinski 13 ir Marissa Kastanek po 13.