Nuotr.: Evaldas Šemiotas

Kauno „Aistės-LSMU“ dramatiška pergale startavo Moterų lygos bronziniame finale.

Fotogalerija

Kaunietės namie 79:75 (16:20, 19:25, 19:17, 25:13) nugalėjo „Šiaulius-Vilmers“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

„Aistės-LSMU“ ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo 8 taškų deficitą (54:62), tačiau sugebėjo grįžti į rungtynes. Po spurto Martyna Petrėnaitė išlygino rezultatą, o Gedvilė Savostaitė jį persvėrė (68:66).

Likus pusantros minutės šiaulietės išlygino rezultatą, bet M. Petrėnaitė smeigė svarbų tritaškį (75:72). Likus 24 sekundėms Viltė Andrunavičiūtė sumažino deficitą (74:75), o šeimininkės suklydo. Svarbiausioje atakoje Urtė Bukauskaitė gavo bloką ir „Aistės-LSMU“ išgyveno baudų metimų loterijoje.

Kauno komandai Gintarė Paulauskaitė per 37 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 0/4 trit., 4/6 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo M. Petrėnaitė, per 26 minutes pelniusi 20 taškų (5/6 dvit., 3/6 trit., 1/2 baudų). Ji taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Šiauliai ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Klaudija Janionytė, kurios sąskaitoje per 28 minutes buvo 13 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 3/5 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Šiauliai-Vilmers“ vertėsi be traumuotų legionierių Ahiyonos Vason ir Donicos Cosby.

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė 20 (5/6 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Deimantė Žukaitė 15 (3/6 trit., 4 rez. perd.), Gintarė Paulauskaitė 14 (5/9 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blok., 27 naud.), Urtė Slavickaitė 11 (1/7 dvit., 3/9 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Gedvilė Savostaitė 10 (5/7 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.).

„Šiauliai-Vilmers“: Urtė Bukauskaitė 15 (4/7 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Viltė Andrunavičiūtė 14 (2/9 dvit., 3/5 trit., 4 kld.), Klaudija Janionytė 13 (5/8 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Danguolė Pupkevičiūtė 12 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Brigita Rimkevičiūtė 10 (2/2 trit.), Justina Oficerovaitė 8 (2/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.).