Nuotr.: M. Baranauskas

11 pergalę Baltijos moterų lygoje iškovojo Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (11-2), kuris išvykoje 71:65 (17:10, 15:24, 21:10, 18:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ (9-4).

19
26
64%
7/11
1

LCC lyderės Gerdos Raulušaitytės sąskaitoje per 34 minutes buvo 19 taškų (6/10 dvit., 7/11 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 26 naudingumo balai.

Pralaimėtojų gretose Viktorija Balaban per 32 minutes pelnė 19 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 efektyvumo balą.

„Visų pirma po ilgosios pertraukos pakeitėme gynybos sistemą, pradėjome gintis agresyviau ir puolime daugiau dalinomės kamuoliu. Per ilgąją pertrauką pasakiau, kad nežaidėme kartu, padarėme tik 3 rezultatyvius perdavimus, tad tokie pagrindiniai akcentai buvo“, – po pergalės dėstė LCC strategas Vilius Stanišauskas.

„Neptūnas-Amberton“: Viktorija Balaban 19 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Maria Delgado 16 (4/9 trit., 5 kld.), Marina Solopova 14 (3/8 trit., 7 rez. perd., 4 kld.), Brigita Sinickaitė 7 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.).

LCC: Gerda Raulušaitytė 19 (6/10 dvit., 7/11 baud., 7 atk. kam., 26 naud.), Elizabete Bulane 17 (2/7 dvit., 3/8 trit., 10 atk. kam., 4 kld.), Neda Pliatkutė 9 (5 atk. kam., 6 kld.), Lina Loceniece 8 (2/12 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Maisa Pereira Dias 7 (3/8 dvit., 10 atk. kam.).